JOIN OUR MAILING LIST

Die volgende klasmaats en of onderwysers van Empangeni Hoërskool Afrikaans medium 1977 het reeds geregistreer op ons selfoon vriendelike webtuiste.

A. KLASMAATS REGISTRASIE Registrasie by Nuusbrief skakel!

Name met getal aan die regterkant dui die hoeveelheid bywoning aan vir die reünie.

1. Christina Stapelberg bywoning x0
2. Freddie Snijman bywoning x1
3. Hennie van Vuuren bywoning x2
4. Irene Bentley bywoning x2
5. Jan Campbell bywoning x0
6. Sarita La Grange bywoning x2
7. Petro Erasmus bywoning x0
8. Phyllis du Plessis
9. Rene Hillarius bywoning x2
10.Ronelle Badenhorst bywoning x2
11.Sandra Botes.bywoning x0
12.Thea Joubert bywoning x2
13.Adri Visser
14.Herman Lagendijk bywoning x1
15.Brandt Meintjies
16.Colleen Con bywoning x0
17.Hendrik Boshoff
18.Jako Mostert bywoning x0
19.Magda Louw bywoning x2
20.Rufus Slabbert
21.Willem Vermaak bywoning x0
22.Zelda Haveman
23.Martie De Beer (Buys) bywoning x0
24.Anna-Marie Grobler
25.Adriaan Struwig bywoning x0
26.Harry Pretorius
27.Mielieboer Van Zyl bywoning x2
28.Theuns Steenkamp bywoning x2
29.Chanelle Van Tonder (Hoofmeisie) bywoning x1
30.Johan Badenhorst (Hoofseun) bywoning x2
31.Pierre Jansen bywoning x1
32.Andre Swanepoel
33.Jap De Jager
34.Poens Jacobs bywoning x0
35.Deborah Le Grange Van Rooyen bywoning x2
36.Loekie Pelser bywoning x2
37.Roland Friskin x?
38.Johan Du Preez (Paddatjie) bywoning x2
39.Paul De Jager
40.Breggie Tiran (Joubert)
41.Lauretta Moolman bywoning x2
42.MP Van Staden
43.Sandra Steinhobel
44.Gerhard Van Den Berg
45.Elma Foord bywoning x1
46.Andre Schmahl
47.Anel Van Dyk bywoning x1
48.Theresa Viljoen
49.Leon Badenhorst
50.Jurie Smit bywoning x1
51.Marietjie Bezuidenhout bywoning x2
52.Christa Jacobs Stadler
53.Jeanette Algra bywoning x1
54.Elsabe Jovner Swart bywoning x1
55.Andre Botes bywoning x0
56.Petro den Heyer bywoning x2
57.Natalie Eksteen (Kluckow) bywoning x2
58.Anton Prigge
59.Frikkie Meyer bywoning x0
60.Maureen Pohl bywoning x0
61.Ina De Beer bywoning x2
62.Lizette Van Der Merwe bywoning x1
63.Sonja Du Plessis Sauer bywoning x1
64.Corlia Le Roux Botha

65.Ria Jansen van Vuuren (Redelinghuys)

66.Bertus Botha 


Provinsie Indeling:

Gauteng
1. Freddie Snijman
2. Hennie van Vuuren
3. Petro Erasmus
4. Rene Hillarius
5. Ronelle Badenhorst
6. Martie De Beer (Buys)
7. Mielieboer Van Zyl
8. Ina De Beer
10. Hennie van Vuuren
11. Petro Erasmus
12. Chanelle Van Tonder (Hoofmeisie)
13. Johan Badenhorst (Hoofseun)
14. Frikkie Meyer
15. Jurie Smit
16. Theresa Viljoen
17. Jeanette Algra
18. Sonja Du Plessis Sauer
19. Elsabe Jovner Swart
20. Lizette Van Der Merwe
21. Maureen Pohl
22. Marietjie Bezuidenhoudt
23. Magda Louw

24. Bertus Botha

Elma Gourege


KZN
1. Brandt Meintjies
2. Jako Mostert
3. Willem Vermaak
4. Zelda Haveman
5. Harry Pretorius
6. Irene Bentley
8. Hendrik Boshoff
12. Theuns Steenkamp
13. Pierre Jansen
14. Andre Swanepoel
15. Jap De Jager
16. Paul De Jager
17. Breggie Tiran (Joubert)
18. Sandra Steinhobel
19. Gerhard Van Den Berg
20. Christa Jacobs Stadler

22. Andre Schmahl
23. Anton Prigge
24. Natalie Eksteen (Kluckow
25. Thea Joubert
26. Loekie Pelser
27. Andre Botes
28. Sandra Steinhobel
29. Deborah Le Grange Van Rooyen
30. Petro den Hyer
31. Sarita La Grange
32. Phyllis du Plessis
33.
34. Lauretta Moolman
35. Petro den Heyer.

Limpopo
1. MP Van Staden
2. Annemarie Grobler


Vrystaat
1. Rufus Slabbert
2. Leon Badenhorst
3. Anel Van Dyk

Kaap
1. Sandra Botes Halgryn
2. Johan Du Preez (Paddatjie)
3. Griffith Francis
4. Adri Visser

5. Karel Botha

Nieu Zeeland
1. Christina Stapelberg
2. Kobus Rheeder

Europa en Midde ooste
1. Jan Campbell
2. Colleen Con


Herman Lagendijk
Poens Jacobs


B. ONDERWYSERS EHS 1977 REGISTRASIE Registrasie by Nuusbrief skakel.

1. Dr. Dawie Vorster
2. Mnr. Marcus Kruger
3. Dr. Chris Heese bywoning x0

C. ANDER REGISTRASIES ENGELS 77

1. Griffith Francis bywoning x 1
2. Liz Rheeder Nel
3. Patricia Gardner kemp bywoning x 0

Die volgende maats het wel geregistreer, maar epos adres ontbreek:

1.Loekie Pelser
2.Anton Prigge
3.Frikkie Meyer
4.Paul De Jager
6.Sandra Steinhobel
9.Kobus Rheeder
11.Harry Pretorius
14.Anna-Marie Grobler
15.Brand en Zelda Meintjies


DIE VOLGENDE MAATS SE REGISTERKLAS GROEPERING ONTBREEK
K Rheeder - ...
A Grobler - ...
A Tosen - ...
A Van der Wetering - ...
C Gouws - ...
C Jordaan - ...
H Robben - ...
J Coetzer - ...
J Kleynhans - ...
L Dryer - ...
L Landman - ...
M Breytenbach - ...
M De Vries - ...
M Van Den Bosch - ...
P De Bruyn - ...
P Van Rooyen - ...
R Redelinghuys - ...
W Botha - ...
W Kleynhans - ...

29 x mans en 33 x dames ?



Die Meisieskoshuis in die agtergrond. Empangeni Hoërskool 1977

Date Submitted Naam: Van: Prestasie: Jaartal van Prestasie:
2009-01-19 13:31:42 Freddie Snijman Nasionale Klere 12 Boor Kleiteikenskiet 1995
2009-01-19 14:19:52 Hennie van Vuuren 800m Zululand Klere 1977
2009-01-20 19:56:26 Sandra Botes Natal Kleure vir hengel 1994
2009-01-21 08:47:03 rufus slabbert z land skole rugby weermag 1981

Musiek


Klavier


Terug Terug na bo